Mamy to! Nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną w kategorii placówek oświatowych. Konkurs odbył się w minioną niedzielę w Skalbmierzu i został zorganizowany przez Parafia św. Jana Chrzciciela w Skalbmierzu wraz z księdzem Proboszczem Marian Fatyga , Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skalbmierzu, Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz oraz Stowarzyszenie dla Skalbmierza. Wszystkim organizatorom serdecznie dziękujemy za wspaniały konkurs oraz niepowtarzalną atmosferę :)

Uwaga!

Nowy kierunek w Studium Policealnym! Florysta! Zapisy na semestr wiosenny roku szkolnego 2018/2019 już od teraz!

Szczegóły:

- kierunek bezpłatny!

- czas nauki: 1 rok (dwa semestry) i kończy się egzaminem zawodowym po zakończeniu II semestru (egzamin jest dobrowolny)

- oferta dla: absolwentów szkół dających wykształcenie średnie. Matura nie jest wymagana!

- zajęcia w systemie zaocznym (piątki od godziny 15 do 20 i soboty od godziny 8 do 16)

- praktyka zawodowa w czasie trwania nauki

- kwalifikacje: umiejętność wykonywania kompozycji florystycznych

o zawodzie:

Florysta, to jeden z najbardziej przyszłościowych zawodów – w ostatnich kilku latach dekoracje tworzone z kwiatów zaczęły cieszyć się olbrzymią popularnością. Poczynając od wesel na różnego rodzaju eventach kończąc – wszędzie tam możemy spotkać florystę. Czy każdy może nim zostać? To zawód wyjątkowy, w którym bardziej niż w innych liczą się wrodzone predyspozycje, umiejętności i wyobraźnia. Po ukończeniu kierunku i zdaniu egzaminu zewnętrznego słuchacz staje się specjalistą w zakresie tworzenia różnego rodzaju dekoracji i kompozycji roślinnych.

Więcej informacji w sekretariacie naszej placówki przy ulicy Kanonijskiej 7 lub pod numerem telefonu 041 3520 039.

Zapraszamy!

Przedstawiamy Kilka pięknych prac wykonanych na zajęciach przez słuchaczy Niepublicznego Policealnego Studium Zawodowego na kierunku terapeuta zajęciowy. Robią wrażenie :)

Uwaga!

Zaoczne Studium Policealne ogłasza zapisy na kierunek Opiekun Medyczny!

Szczegóły:

kierunek bezpłatny!

- zajęcia w systemie zaocznym (piątki od godziny 15 do 20 i soboty od godziny 8 do 16)

- praktyka zawodowa w czasie trwania nauki

kwalifikacje: świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej

O zawodzie:

Opiekun medyczny, to dość nowy zawód. Utworzony został w 2007 roku z inicjatywy Ministra Zdrowia. Powstanie tego zawodu zostało wymuszone przez coraz większe starzenie się naszego społeczeństwa oraz zmniejszająca się liczbę pielęgniarek w naszym kraju. Osoby mające uprawnienia do wykonywania w/w zawodu mogą znaleźć zatrudnienie nie tylko na naszym rynku pracy ale również za granicą. Zadaniem opiekuna medycznego jest zapewnienie kompleksowej opieki osobom chorym i niesamodzielnym w zaspokojeniu ich podstawowych potrzeb życiowych. Jest to zawód zaufania publicznego. W naszej placówce od roku szkolnego 2018/2019 kształcimy słuchaczy na kierunku opiekun medyczny. Oferujemy profesjonalną kadrę oraz rozbudowujące się ciągle zaplecze wykładowo-ćwiczeniowe.

Zapraszamy!

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 ciągle trwa :) Zapraszamy do szkół dziennych oraz szkół zaocznych Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu. UWAGA! Od nowego roku szkolnego startujemy z prawdziwą nowością w regionie kazimierskim - SZKOŁAMI MEDYCZNYMI! # kształcenie w naszych placówkach jest teraz zupełnie darmowe :) Więcej informacji tutaj: Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu ul. Kanonijska 7 28-530 Skalbmierz telefon: 041 3520 039 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://ceuskalbmierz.edu.pl/ oraz oczywiście na Facebooku :)

UWAGA!

Orzeł BiałyPosiadamy uprawnienia szkół publicznych! Przeprowadzamy egzaminy państwowe zarówno maturalne jak i zawodowe.
Świadectwa wydajemy na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.