ZSP Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu


 ul. Kanonijska 7

28-530 Skalbmierz

tel./fax.: 041-3520-039

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rekrutacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/centrum.skalbmierz/

Placówka czynna w godzinach: 7.00 - 15.00


Kontakt z nauczycielami oraz pracownikami ZSP Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu:

A. Dyrekcja

 1. Dyrektor: mgr Agnieszka Prząda - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

B. Sekretariat i rekrutacja:

1. mgr Michał Mostek - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. mgr Monika Stępień - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

B. Kadra:

1. mgr inż. Krzysztof Tytko - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. mgr Marcin Jarkiewicz - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. mgr Agnieszka Bil - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Zapraszamy!

 

UWAGA!

Orzeł BiałyPosiadamy uprawnienia szkół publicznych! Przeprowadzamy egzaminy państwowe zarówno maturalne jak i zawodowe.
Świadectwa wydajemy na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.